0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Republic of Korea
K-League 1
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۰
FC Seoul
inprogress
۱۳:۳۰
Jeju United
۱
۱
Pohang Steelers
inprogress
۱۴:۰۰
Daejeon Citizen
۱
۰
Gangwon FC
inprogress
۱۴:۰۰
Japan
J League
Consadole Sapporo
۱
۱
Vissel Kobe
Finished
۰۸:۳۰
FC Tokyo
۲
۰
Albirex Niigata
inprogress
۱۳:۳۰
Brazil
Serie A
EC Bahia
-
-
Cuiaba MT
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Cruzeiro MG
-
-
Bragantino Red Bull
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
China
Super League
Shanghai Shenhua
-
-
Changchun Yatai
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Shandong Luneng Taishan FC
۰
۰
Qingdao Hainiu
inprogress
۱۵:۰۵
Qingdao West Coast FC
-
-
Zhejiang Professional FC
Finished
۱۰:۰۰
Shenzhen Peng FC
-
-
Henan FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Meizhou Hakka
۰
۰
Nantong Zhiyun
inprogress
۱۵:۰۵
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Independiente Petrolero
۰
۰
Guabira Santa Cruz
Finished
۰۱:۳۰
Always Ready
۱
۱
Real Tomayapo
Finished
۰۳:۳۰
San Antonio Bulo Bulo
-
-
Oriente Petrolero
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Serie B
Botafogo SP
۰
۱
Amazonas FC
Finished
۰۳:۳۰
AA Ponte Preta
۴
۲
Mirassol FC
Finished
۰۱:۳۰
Paysandu
۲
۱
Ceara SC CE
Finished
۰۴:۰۰
Novorizontino SP
-
-
Guarani FC De Campinas
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Sport Club do Recife
-
-
America Mineiro MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
World
Friendly Club Matches
Feyenoord Rotterdam
۱
۱
Racing Genk
inprogress
۱۴:۳۰
PSV Eindhoven
۰
۰
Club Brugge KV
inprogress
۱۴:۳۰
AFC Ajax
-
-
Glasgow Rangers FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
AZ Alkmaar
-
-
Excelsior Rotterdam
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
FC Luzern
-
-
VfB Stuttgart
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Fenerbahce SK
-
-
Racing Club Strasbourg
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Brondby I.F.
۰
۰
Royal Antwerp FC
inprogress
۱۴:۳۰
SL Benfica
-
-
Celta de Vigo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
NK Varazdin
۱
۰
Campionii FC Arges
Finished
۱۲:۰۰
Charlton Athletic FC
۲
۰
Goztepe AS Izmir
inprogress
۱۴:۳۰
Chojniczanka Chojnice
۱
۱
Blekitni Stargard
Finished
۱۳:۳۰
NK Gorica
۳
۰
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۱:۳۰
FC Stade Lausanne Ouchy
۲
۲
FC Besa Biel/Bienne
Finished
۱۲:۳۰
AS Monaco
۱
۱
Cercle Brugge KSV
Finished
۱۲:۰۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۶
۰
MSK Fomat Martin
Finished
۱۲:۳۰
Cardiff City FC
۱
۱
KV Kortrijk
inprogress
۱۴:۳۰
SC Amiens
-
-
FC Chambly Thelle
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SV Lafnitz
۲
۲
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
Finished
۱۲:۰۰
FK Austria Wien
۱
۰
FC Trinity Zlín
Finished
۱۲:۳۰
FC Zwolle
-
-
AC Horsens
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
GNK Dinamo Zagreb
-
-
Besiktas JK
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Penzugyor
۱
۲
Hatvan
Finished
۱۱:۳۰
1. FC Koln
-
-
Kickers Offenbach
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Komarom VSE
۱
۳
KFC Komarno
Finished
۱۱:۳۰
Unicov
۱
۲
Prostejov
Finished
۱۱:۴۵
Hobro
۱
۱
Aarhus Fremad
Finished
۱۳:۳۰
Gillingham
-
-
Millwall
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Stevenage Borough
-
-
Watford FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Lugano II
۱
۱
FC Collina d'Oro
Finished
۱۲:۳۰
Sparta Rotterdam
-
-
ADO Den Haag
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
SV Wacker Burghausen
۱
۱
SpVgg Unterhaching
inprogress
۱۳:۳۰
Chrobry Glogow
۲
۰
KKS 1925 Kalisz
inprogress
۱۳:۳۰
York City FC
۱
۰
Sheffield United FC
inprogress
۱۵:۰۰
MKS Czarni Polaniec
۲
۳
Star Starachowice
Finished
۱۲:۰۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۳
۰
FK Inter Bratislava
Finished
۱۲:۰۰
SFC Opava
۱
۱
Trinec
Finished
۱۲:۳۰
Termalica BB Nieciecza
۲
۰
ZKS Stal Stalowa Wola
Finished
۱۲:۳۰
SC Paderborn 07 II
۲
۱
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۳:۳۰
Giessen Teutonia
۰
۰
SF Siegen 1899
inprogress
۱۵:۰۰
BK Frem
۱
۰
BK Avarta
inprogress
۱۵:۰۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
۵
۳
Legia Warsaw II
Finished
۱۲:۳۰
Olimpia Elblag
۱
۱
Elana Torun
Finished
۱۳:۳۰
LKS Lodz II
۰
۱
Slask Wroclaw II
Finished
۱۳:۳۰
1. FSV Mainz 05 II
-
-
FC Wurzburger Kickers
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
VfB Stuttgart II
-
-
1. FC Saarbrucken
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
FSV Zwickau
-
-
Hertha BSC Berlin
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Erzsebeti SMTK
۴
۱
Dorogi FC
Finished
۱۱:۳۰
Radomlje
۳
۳
Aluminij
Finished
۱۱:۳۰
Polonia Bytom
۲
۱
MKS Kluczbork
Finished
۱۲:۳۰
Stabaek
۱
۱
Sogndal IL
inprogress
۱۴:۳۰
FC Den Bosch
۱
۰
PSV U21
inprogress
۱۴:۳۰
BSC Young Boys Bern
-
-
FC Aarau
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FC Banik Ostrava
-
-
FC Dukla Banska Bystrica
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Schalke 04
-
-
Dynamo Kiev
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Slovacko
-
-
FK Viktoria Zizkov
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
BSC Young Boys Bern
-
-
FC Wil 1900
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
BKV Elore
۲
۰
Kelen SC
Finished
۱۱:۳۰
GKS Wikielec
۳
۰
Stomil Olsztyn
Finished
۱۲:۳۰
KS Gornik Zabrze
۱
۰
FC Kosice
Finished
۱۲:۳۰
AFC Sudbury
۰
۰
Felixstowe & Walton United FC
inprogress
۱۴:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
-
-
Sparta Prague B
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FSV Hollenbach
-
-
SGV Freiberg
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
EA Guingamp
-
-
Le Mans FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Aberystwyth Town FC
۰
۰
Llanelli AFC
inprogress
۱۵:۰۰
Bonner SC
-
-
MSV Duisburg
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Heracles Almelo
-
-
FC Verbroedering Dender EH
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
FC Vaduz
-
-
FC St. Gallen
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Winterton Rangers
-
-
Scunthorpe United
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
-
-
Barockstadt Fulda-Lehnerz
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
TSV Kornburg
-
-
TSV 1896 Rain am Lech
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Cleethorpes Town
-
-
Grimsby Town
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SC Paderborn 07
-
-
Birmingham City FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Dunkerque
-
-
Feignies Aulnoye
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
GKS Belchatow
۲
۳
Skra Czestochowa
Finished
۱۱:۳۰
FC Utrecht Reserves
۳
۳
FC Oss / Top Oss
Finished
۱۲:۳۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۱
۱
Ujpest FC
Finished
۱۲:۳۰
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۳
۰
FA 2000
inprogress
۱۳:۳۰
MFK Skalica
-
-
MFK Karvina
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Sporting Hasselt
-
-
Club Brugge II
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FC Liefering
-
-
Lommel United
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Red Bull Salzburg
-
-
AC Sparta Praha
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
SC Rheindorf Altach
-
-
Grasshopper Club Zurich
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Dynamo Ceske Budejovice
-
-
SV Ried
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Primorje Ajdovscina
-
-
Budafoki MTE-Ujbuda
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
PFC Levski Sofia
-
-
Maccabi Netanya
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Panathinaikos
-
-
AEK Larnaca
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SV Rothenthurn
۲
۱
Rapid Lienz
Finished
۱۱:۳۰
SK Kladno
۲
۰
SK Benatky nad Jizerou
Finished
۱۱:۳۰
FK Usti nad Labem
۱
۴
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۲:۰۰
KSZO Ostrowiec
۱
۱
Siarka Tarnobrzeg
Finished
۱۲:۳۰
Jadran Dekani
۰
۱
MOL Fehervar FC
Finished
۱۳:۰۰
FC Tatabanya
۰
۰
Tiszakecskei LC
inprogress
۱۴:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
۱
۱
SV Werder Bremen II
inprogress
۱۴:۳۰
Turkgucu Munchen
-
-
SC Imst
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Leek Town
-
-
Buxton
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Hearts Of Midlothian FC
-
-
Leyton Orient
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Warrington Town
-
-
Rochdale
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Astoria Walldorf
-
-
TSG 1899 Hoffenheim
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Lugano
-
-
AC Parma
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Jaibos Tampico Madero
-
-
Alebrijes Oaxaca
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Austria Klagenfurt
-
-
FC Koper
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Telstar
-
-
Quick Boys
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
MSK Tesla Stropkov
۰
۳
FK Humenne
Finished
۱۰:۳۰
CS Dacia Mioveni
۰
۰
Viitorul Targu Jiu
Finished
۱۱:۰۰
UFC SV Hallwang
۰
۰
Hallein
Cancelled
۱۲:۰۰
FC Pisek
۰
۳
FK Pribram
Finished
۱۲:۰۰
FK Teplice B
۱
۱
FK Admira Praha
Finished
۱۲:۰۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۲
۱
FC Slovan Rosice
Finished
۱۲:۳۰
NK Nafta Lendava
۳
۳
Zalaegerszegi TE
Finished
۱۲:۳۰
Gyirmot
۰
۱
Bicskei TC
Finished
۱۲:۳۰
FK Hodonín
۱
۳
SK Slovan Bratislava B
Finished
۱۲:۳۰
SK Sturm Graz
۱
۰
FC Midtjylland
Finished
۱۳:۰۰
Rekord Bielsko-Biala
۲
۰
TS Wisla Krakow
inprogress
۱۳:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
-
-
SV Werder Bremen
Cancelled
۱۴:۳۰
AaB Aalborg
۱
۱
Viborg FF
inprogress
۱۵:۰۰
BW Hohen Neuendorf
۰
۰
Lichtenberg 47
inprogress
۱۵:۰۰
RAAL La Louviere
-
-
Boulogne
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Mossley
-
-
Halifax Town
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Accrington Stanley
-
-
Wigan Athletic
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Ratinger Spvg
-
-
Finnentrop / Bamenohl
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
TSV Hartberg
-
-
FC Spartak Trnava
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Armagh City
-
-
Dungannon Swifts
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Polonia Bytom
-
-
LKS Goczalkowice Zdroj
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Auchinleck Talbot FC
-
-
Tranent Juniors
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Bangor
-
-
Linfield FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FC Rukh Lviv
-
-
NK Osijek
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Trefelin
-
-
Haverfordwest County
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Chichester City FC
-
-
Worthing FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Workington AFC
-
-
Carlisle United
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Tonbridge Angels FC
-
-
Chatham Town FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Pinzgau Saalfelden
-
-
SV Grodig
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Oldham Athletic
-
-
Stockport
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Witton Albion
-
-
Radcliffe Borough
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Aveley
-
-
Billericay Town FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Eastbourne Borough FC
-
-
Hashtag United FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Haringey Borough
-
-
Cheshunt FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Farnborough FC
-
-
Sutton United FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Maldon & Tiptree
-
-
Colchester United
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
NEC Nijmegen
-
-
Standard Liege
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Matador Puchov
-
-
FC Zbrojovka Brno
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
AFC Hornchurch
-
-
Bromley
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC United of Manchester
-
-
Barrow FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Ware FC
-
-
Royston Town
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Brackley Town FC
-
-
Shrewsbury Town
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Northampton Town
-
-
Norwich City FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
SV Darmstadt 98
-
-
FC Swift Hesperange
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Newcastle Town
-
-
Crewe Alexandra
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Pogon Szczecin
-
-
MKP Kotwica Kolobrzeg
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
SKN St. Polten
-
-
Ujpest FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Mickleover Sports
-
-
Belper Town
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Boldmere St Michaels
-
-
Rushall Olympic
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Harrogate Town
-
-
Huddersfield Town
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Einheit Rudolstadt
-
-
FC Carl Zeiss Jena
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
SK Rapid Wien
-
-
Debreceni VSC
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Vyskov
-
-
Povazska Bystrica
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Arka Gdynia
-
-
Olimpia Grudziadz
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
VfB Lubeck
-
-
Hamburger SV
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Neuchatel Xamax FC
-
-
Lausanne-Sports
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SV Meerssen 1918
-
-
MVV Maastricht
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Servette Geneve FC
-
-
Etoile Carouge FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
MTK Budapest
-
-
Budapest Honved FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
AC Dukla Praha
-
-
Slavia Prague B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Stadlau
-
-
Wiener Viktoria
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Kryvbas Krivyi
-
-
Sabah FK
inprogress
۲۰:۰۰
United States
USL Championship
Hartford Athletic
۲
۲
Charleston Battery
Finished
۰۳:۰۰
El Paso Locomotive FC
۰
۲
Las Vegas Lights
Finished
۰۴:۳۰
Detroit City FC
-
-
Memphis 901 FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Mexico
LIGA MX
CF Atlas Guadalajara
۱
۱
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۶:۳۵
Mazatlan FC
۲
۲
San Luis
Finished
۰۶:۳۰
Club Tijuana Xoloitzcuintles
۴
۲
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۶:۳۰
Club America
۳
۱
Gallos Blancos Queretaro
Finished
۰۴:۳۰
Australia
NPL South Australia
North Eastern Metro Stars
۰
۰
Para Hills Knights
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide City
۰
۲
Modbury Jets
Finished
۱۱:۰۰
White City Beograd
۳
۱
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide Comets
۳
۳
Campbelltown City
Finished
۱۳:۱۵
Adelaide Olympic
۴
۱
Croydon Kings
Finished
۱۲:۰۰
South Adelaide
۲
۴
Adelaide United U23
Finished
۰۹:۰۰
South Adelaide
۲
۴
Adelaide United FC
Finished
۰۹:۰۰
New Zealand
Northern Premier League
Auckland City
۱
۰
East Coast Bays
Finished
۰۶:۳۰
Melville United
۱
۲
West Coast Rangers
Finished
۰۶:۳۰
Birkenhead United
۱
۲
Eastern Suburbs Auckland AFC
Finished
۰۹:۰۰
Tauranga City United
۱
۲
Bay Olympic
Finished
۰۶:۳۰
Hamilton Wanderers AFC
۳
۳
Manurewa AFC
Finished
۰۶:۳۰
Auckland United FC
۰
۲
Western Springs AFC
Finished
۰۶:۳۰
Chile
Segunda Division
CSD San Antonio Unido
۳
۲
Concon National
Finished
۰۰:۳۰
Japan
J3 League
Omiya Ardija
۱
۰
Kamatamare Sanuki
inprogress
۱۳:۳۰
Nagano Parceiro
۰
۰
Grulla Morioka
Finished
۱۲:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۱
۰
Gainare Tottori
Finished
۱۲:۳۰
SC Sagamihara
۱
۰
Azul Claro Numazu
Finished
۱۲:۳۰
Kataller Toyama
۳
۰
F.C. Ryukyu
Finished
۱۲:۳۰
FC Gifu
۱
۱
Nara Club
inprogress
۱۳:۳۰
Yokohama S.C.C
۲
۱
Fukushima United FC
Finished
۱۲:۳۰
World
Friendly International Matches Women
Paraguay (W)
۱
۴
Chile (W)
Finished
۰۱:۳۰
USA (W)
-
-
Mexico (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Japan (W)
۴
۰
Ghana (W)
Finished
۰۹:۵۰
Japan
J2 League
Kagoshima United
۱
۰
ThespaKusatsu Gunma
inprogress
۱۳:۳۰
Fujieda MYFC
۰
۱
Ehime FC
inprogress
۱۳:۳۰
United States
USL League Two
Ann Arbor
۱
۰
Lansing City
Finished
۰۲:۳۰
Wake FC
۱
۱
West Virginia United
Finished
۰۲:۳۰
Brave SC
۳
۱
Inter Gainesville
Finished
۰۲:۳۰
BALLARD FC
۱
۰
United Pdx
Finished
۰۵:۳۰
Minneapolis City SC ESL2
۲
۱
Thunder Bay Chill
inprogress
۰۳:۳۰
West Seattle Junction
۲
۲
Midlakes United
Finished
۰۵:۳۰
Lane United FC
۳
۲
FC Olympia
Finished
۰۵:۳۰
Union Macomb
۱
۱
Oakland FC
Finished
۰۱:۳۰
Arizona Arsenal SC
۳
۳
Coachella FC
Finished
۰۴:۳۰
A.C. Connecticut
-
-
Pathfinder FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Malaysia
Super League
Pahang
۰
۲
Negeri Sembilan
Finished
۱۳:۰۰
Sabah FC
-
-
Johor Darul Takzim FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۴۵
Perak
-
-
Penang FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Peru
Liga 1 - Clasura
Deportivo Garcilaso
۱
۰
Utc de Cajamarca
Finished
۰۳:۳۰
Comerciantes Unidos
-
-
Cienciano Cusco
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Saint Kitts And Nevis
SKNFA Premier League
Conaree United
۱
۱
Garden Hotspurs FC
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Serie D
Serra FC ES
۱
۲
Nova Iguacu FC
Finished
۰۲:۳۰
Santa Cruz de Natal
-
-
Iguatu CE
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Inter de Limeira
-
-
Costa Rica EC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
River AC
-
-
Maranhao MA
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Patrocinense
-
-
Santo Andre
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Sergipe SE
-
-
EC Jacuipense
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Atletico Cearense
-
-
America RN (Rio Grande do Norte)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Portuguesa RJ
-
-
Real Noroeste Capixaba FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Cheonan City
۱
۰
Suwon Samsung Bluewings
inprogress
۱۴:۰۰
Cheongju City FC
۱
۱
Ansan Greeners
inprogress
۱۴:۰۰
Jeonnam Dragons
۳
۱
Chungnam Asan
inprogress
۱۳:۳۰
Norway
Eliteserien
Sandefjord
-
-
FK Bodo Glimt
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Fredrikstad FK
-
-
Molde FK
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SK Brann Bergen
-
-
FK Haugesund
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Lillestrom SK
-
-
Stromsgodset IF
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Viking Stavanger
-
-
Kristiansund BK
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Odds Ballklubb
-
-
Ham-Kam
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Tromso IL
-
-
KFUM Oslo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
New Zealand
Central Premier League
Waterside Karori
۲
۴
Western Suburbs
Finished
۰۴:۰۰
Petone
۰
۹
Miramar Rangers
Finished
۰۶:۳۰
Wellington Olympic
۸
۰
Stop Out Sports Club
Finished
۰۷:۱۵
Republic of Korea
K3 League
Gimhae City
۵
۰
Daegu FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Paju Citizen FC
۱
۱
Changwon City
inprogress
۱۳:۳۰
Gangneung City
۲
۱
Busan Transport Corp
Finished
۱۳:۳۰
Romania
Liga I
FCSB
-
-
Universitatea Cluj
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Sepsi Sfantu Gheorghe
-
-
Politehnica Iasi
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC UTA Arad
-
-
Rapid Bucuresti
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Australia
NPL Victoria
Green Gully Cavaliers SC
۰
۱
South Melbourne FC
Finished
۰۶:۳۰
Manningham United Blues
۳
۳
Moreland City FC
Finished
۰۸:۳۰
Avondale FC
۳
۳
Oakleigh Cannons
Finished
۰۸:۳۰
Dandenong Thunder SC
۳
۱
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Apia Leichhardt Tigers
۱
۱
Wollongong Wolves FC
Finished
۱۱:۰۰
Sydney Olympic FC
۱
۲
Central Coast Mariners Youth
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC
۰
۲
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۱:۳۰
St. George Saints
۰
۲
NWS Spirit FC
Finished
۱۲:۳۰
Marconi Stallions
۲
۱
St George City FA
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL ACT
Monaro Panthers FC
۰
۰
Yoogali SC
Finished
۱۱:۱۵
Canberra Olympic
۰
۳
Gungahlin United FC
Finished
۰۸:۳۰
Malaysia
Liga A1
Machan FC
۲
۰
Kuala Lumpur Rovers
Finished
۱۱:۴۵
Imigresen FC
۳
۱
Putrajaya Athletic FC
Finished
۱۲:۱۵
Mexico
U23 League
Club Tijuana U23
۱
۰
Chivas Guadalajara U23
Finished
۰۳:۱۵
Australia
NPL Western Australia
Fremantle City FC
۲
۲
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۰:۳۰
Perth RedStar FC
۳
۲
Bayswater City
Finished
۱۰:۳۰
Floreat Athena
۲
۰
Inglewood United
Finished
۱۰:۳۰
Perth Glory NPL
۱
۶
Kingsway Olympic
Finished
۱۰:۳۰
Armadale
۲
۰
Western Knights SC
Finished
۱۰:۳۰
Balcatta
۰
۵
Perth
Finished
۱۰:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
Lambton Jaffas FC
۲
۱
Charlestown Azzurri
Finished
۰۸:۰۰
Lake Macquarie City FC
۲
۷
Cooks Hill United
Finished
۰۹:۳۰
Adamstown Rosebud FC
۰
۴
Edgeworth Eagles
Finished
۰۸:۰۰
Maitland
۱
۴
Broadmeadow Magic
Finished
۰۸:۰۰
Australia
Tasmania National Premier League U21
Launceston City U21
۴
۲
South Hobart U21
Finished
۰۸:۰۰
Clarence Zebras U21
۵
۱
Riverside Olympic U21
Finished
۰۵:۴۵
Glenorchy Knights U21
۰
۱۲
Devonport City U21
Finished
۰۷:۴۵
Australia
Victoria Premier League 1
Caroline Springs George Cross
۱
۰
Preston Lions
Finished
۱۱:۰۰
Melbourne City 2
۳
۱
Northcote City
Finished
۰۸:۳۰
North Geelong Warriors
۲
۳
Bentleigh Greens SC
Finished
۰۸:۳۰
Eastern Lions
۰
۲
Kingston City
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Peninsula Power (W)
۱
۱
Brisbane Olympic (W)
Finished
۱۱:۳۰
Robina City FC (W)
۲
۲
SWQ Thunder (W)
Finished
۰۸:۱۵
Eastern Suburbs (W)
۳
۰
Brisbane City (W)
Finished
۱۲:۰۰
Russia
Super Cup
FK Zenit St. Petersburg
-
-
FK Krasnodar
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Dominica
Premier League
Promex Harlem United SC
۳
۱
Mahaut Soca Strikers
Finished
۰۲:۰۰
Paraguay
Division Intermedia
Encarnacion FC
۵
۱
Atletico Colegiales
Finished
۰۳:۰۰
Deportivo Recoleta
-
-
Club Sportivo Carapegua
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Guairena FC
-
-
Independiente FBC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Australia
South Australia State League 1 Reserves
Western Strikers Reserves
۱
۲
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۶:۴۵
West Adelaide Reserves
۵
۱
Sturt Lions Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Fulham United Reserves
۲
۲
Adelaide Victory Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Vipers Reserves
۴
۷
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۷:۱۵
West Torrens Birkalla Reserves
۳
۰
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۶:۱۵
Salisbury Utd Reserves
۱
۴
Cumberland United Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Australia
NPL Victoria Women
Calder Utd SC (W)
۲
۱
Boroondara Carey Eagles (W)
Finished
۰۸:۳۰
South Melbourne (W)
۱
۲
Heidelberg United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick Juventus FC (W)
۲
۳
Alamein FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Bentleigh Greens SC (W)
۱
۷
Preston Lions (W)
Finished
۰۹:۳۰
Emerging Jets (W)
۱
۳
Bulleen Lions (W)
inprogress
۰۸:۳۰
Australia
NPL Western Australia U20
Armadale U20
۲
۳
Western Knights U20
Finished
۰۸:۳۰
Floreat Athena U20
۲
۱
Inglewood United U20
Finished
۰۸:۳۰
Fremantle City FC U20
۱
۲
Stirling Macedonia U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth RedStar U20
۱
۲
Bayswater City U20
Finished
۰۸:۳۰
Balcatta U20
۱
۵
Perth U20
Finished
۰۸:۳۰
Republic of Korea
K-4 League
Pyeongchang United
۲
۰
Dangjin Citizen FC
inprogress
۱۳:۳۰
Namyangju Citizen
۱
۱
Seoul United FC
Finished
۱۳:۳۰
Pyeongtaek Citizen FC
۳
۰
Geoje Citizen FC
inprogress
۱۳:۳۰
Singapore
Premier League
Balestier Khalsa FC
۲
۳
Lion City Sailors FC
inprogress
۱۳:۳۰
Tampines Rovers FC
۳
۰
Brunei Dpmm FC
inprogress
۱۳:۳۰
Australia
NPL Queensland
Redlands United
۰
۰
Gold Coast United
Finished
۱۱:۳۰
Brisbane Wynnum Wolves FC
۱
۰
Brisbane City
Finished
۱۱:۴۵
Queensland Lions SC
۱
۲
Moreton City Excelsior FC
Finished
۱۲:۳۰
Rochedale Rovers
۰
۱
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۱:۴۵
Australia
South Australia Premier League Women
Adelaide Comets (W)
۱
۶
West Adelaide (W)
Finished
۱۱:۰۰
Australia
NPL Victoria U23
Manningham Utd Blues U23
۴
۳
Moreland City U23
Finished
۰۶:۱۵
Green Gully U23
۴
۳
South Melbourne U23
Finished
۰۹:۰۰
Avondale U23
۱
۲
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۵:۳۰
Dandenong Thunder U23
۵
۱
Port Melbourne U23
Finished
۱۰:۰۰
Australia
Queensland Premier League 2
Magic United TFA
۴
۱
Samford Rangers FC
Finished
۰۹:۳۰
Souths United
۲
۱
Pine Hills
Finished
۱۱:۳۰
Holland Park Hawks
۲
۲
North Star
Finished
۱۲:۳۰
Japan
Regional League
Vertfee Yaita
۱
۲
Vonds Ichihara
Finished
۱۱:۳۰
Cento Cuore Harima
۱
۰
Porvenir Asuka
inprogress
۱۳:۰۰
Tokyo International Unversity FC
۳
۲
Toho Titanium
Finished
۰۵:۳۰
Japan
Japan Football League
Okinawa SV
۳
۱
Criacao Shinjuku
Finished
۰۹:۳۰
Tochigi City
۱
۰
Reilac Shiga
Finished
۱۲:۳۰
Veertien Mie
۰
۱
Kochi United SC
Finished
۱۲:۳۰
China
Jia League
Heilongjiang Ice City FC
۰
۰
Chongqing Tongliang Long
Finished
۱۱:۳۰
Dalian Young Boy FC
۱
۰
Suzhou Dongwu
inprogress
۱۴:۳۰
Nanjing Fengfan
۰
۲
Yunnan Yukun FC
inprogress
۱۵:۰۰
Shanghai Jiading Huilong F.C.
۰
۰
Jiangxi Lushan F.C.
inprogress
۱۵:۰۰
Australia
Queensland Premier League
Ipswich FC
۱
۱
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۱:۳۰
Capalaba
۱
۴
Broadbeach United
Finished
۱۱:۴۵
Brisbane Strikers
۱
۰
Mitchelton FC
Finished
۱۱:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
North Brisbane
۳
۲
Springfield United
Finished
۱۱:۳۰
Western Spirit
۲
۱
North Pine
Finished
۱۰:۴۵
Acacia Ridge
۰
۴
Newmarket
Finished
۱۱:۳۰
Estonia
Esiliiga
Viimsi JK
۲
۴
Tartu JK Welco
Finished
۱۳:۰۰
Harju Jalgpallikool
-
-
JK Tallinna Kalev II
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Paide Linnameeskond II
-
-
FCI Levadia Tallinn II
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
FC Flora Tallinn II
-
-
FC Tallinn
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Tabasalu Charma
-
-
FC Elva
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Egypt
Premier League
National Bank
-
-
Smouha
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Australia
Western Australia State League 1
Rockingham City
۲
۳
Gosnells City
Finished
۱۰:۳۰
Kingsley Westside FC
۳
۲
Joondalup United
inprogress
۱۳:۳۰
UWA Nedlands
۲
۰
Dianella White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
Murdoch University Melville
۲
۱
Cockburn City
Finished
۱۰:۳۰
Gwelup Croatia SC
۰
۴
Sorrento SC
Finished
۱۰:۳۰
Subiaco AFC
۳
۱
Mandurah City
Finished
۱۰:۳۰
Lithuania
II Lyga
FK Sveikata Kybartai
۱
۲
Dainava II
Finished
۱۳:۳۰
Suduva Marijampole II
۴
۰
FK Dziugas Telsiai II
inprogress
۱۴:۳۰
China
League 2
Hunan Xiangtao
۲
۲
Haikou Mingcheng
Finished
۱۳:۰۰
Beijing Institute of Technology FC
۱
۲
Taian Tiankuang
Finished
۱۱:۳۰
Guangdong GZ-Power
۲
۱
Ganzhou Ruishi
Finished
۱۲:۳۰
Shaanxi Union FC
۱
۲
Langfang City of Glory
Finished
۱۲:۳۰
Rizhao Yuqi
۰
۰
Hubei Istar F.C.
inprogress
۱۵:۰۰
Argentina
U20 Championship
Boca Juniors U20
-
-
River Plate U20
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Defensa y Justicia U20
-
-
CA Platense U20
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
CA Tigre U20
-
-
CA Independiente U20
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
CA Talleres de Cordoba U20
-
-
Barracas Central U20
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Banfield U20
-
-
Gimnasia LP U20
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Instituto AC Cordoba U20
-
-
Newell's Old Boys U20
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Argentinos Jrs U20
-
-
Atletico Tucuman U20
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Racing Club U20
-
-
Godoy Cruz U20
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Estudiantes LP U20
-
-
Belgrano U20
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
CA Huracan U20
-
-
Independiente Rivadavia U20
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Australia
NPL Tasmania
Launceston City
۴
۲
South Hobart
Finished
۱۰:۱۵
Clarence Zebras
۱
۲
Riverside Olympic
Finished
۰۸:۰۰
Glenorchy Knights
۴
۰
Devonport City
Finished
۱۰:۰۰
Launceston United
۰
۶
Kingborough Lions
Finished
۱۰:۰۰
New Zealand
Southern Premier League
Cashmere Technical
۰
۲
Coastal Spirit
Finished
۰۶:۱۵
Ferrymead Bays
۳
۲
Dunedin City Royals
Finished
۰۵:۳۰
Nomads United
۲
۰
FC Twenty 11
Finished
۰۶:۱۵
Australia
Tasmania Super League Women
Launceston United (W)
۲
۲
Kingborough Lions (W)
Finished
۰۵:۳۰
Glenorchy Knights (W)
۰
۶
Devonport Strikers (W)
Finished
۰۵:۳۰
Taroona (W)
۳
۰
Riverside Olympic SC (W)
Finished
۰۸:۰۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Lake Macquarie City Reserves
۲
۴
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۷:۳۰
Maitland FC Reserves
۳
۶
Broadmeadow Magic FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Lambton Jaffas FC Reserves
۱
۵
Charlestown Azzurri Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Adamstown Rosebud Reserves
۱
۳
Edgeworth Eagles FC Reserves
Finished
۱۰:۰۰
Australia
NPL New South Wales U20
St George Saints U20
۱
۱
NWS Spirit FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Northern Tigers U20
۲
۱
Inter Lions U20
Finished
۱۰:۰۰
SD Raiders U20
۵
۰
Blacktown Spartans U20
Finished
۱۰:۳۰
Marconi Stallions U20
۲
۰
St George City FA U20
Finished
۱۰:۳۰
Dunbar Rovers U20
۱
۰
Dulwich Hill U20
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown U20
۰
۳
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۲:۳۰
Rydalmere Lions U20
۲
۲
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۲:۳۰
APIA Leichhardt Tigers U20
۲
۰
Wollongong Wolves FC U20
Finished
۱۳:۰۰
Macarthur Rams U20
۰
۱
UNSW Sydney FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Hakoah Sydney City East U20
۹
۱
Nepean FC U20
Finished
۱۲:۰۰
Hills United FC U20
۰
۰
Sutherland Sharks U20
Cancelled
۱۰:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Mjallby AIF
-
-
Malmo FF
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
IK Sirius FK
-
-
GAIS
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Australia
NPL Queensland U23
WDSC Wolves U23
۰
۲
Brisbane City U23
Finished
۰۹:۳۰
Rochedale Rovers U23
۲
۱
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۹:۳۰
Queensland Lions U23
۰
۳
Moreton City Excelsior U23
Finished
۱۰:۱۵
Australia
South Australia Premier League Reserves
White City Reserves
۲
۱
Adelaide Croatia Raiders Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Adelaide City Reserves
۴
۰
Modbury Jets Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Adelaide Olympic FC Reserves
۰
۳
Croydon Kings Reserves
Finished
۰۹:۴۵
Adelaide Comets Reserves
۰
۴
Campbelltown Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Metro Stars Reserves
۲
۲
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Australia
Capital Territory NPL 2
Brindabella Blues FC
۱
۱
Canberra Juventus
Finished
۰۸:۳۰
Australian National University FC
۳
۲
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۷:۴۵
West Canberra Wanderers FC
۱
۶
Belconnen United
Finished
۰۶:۳۰
Canberra White Eagles FC
۰
۰
Queanbeyan City FC
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Western Australia State League 1 Reserves
Murdoch University Melville FC Reserves
۱
۲
Cockburn City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Kingsley Westside Reserves
۳
۰
Joondalup United Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Rockingham City FC Reserves
۴
۲
Gosnells City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Subiaco Reserves
۴
۲
Mandurah City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
UWA-Nedlands FC Reserves
۴
۱
Dianella White Eagles Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Gwelup Croatia SC Reserves
۱
۲
Sorrento FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Myanmar
National League
Ispe FC
۵
۱
Rakhine United
Finished
۱۳:۰۰
Yangon United
۵
۰
Myawady
Finished
۱۲:۳۰
Australia
South Australia State League 1
Salisbury United
۳
۱
Cumberland United
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Vipers
۱
۶
Playford Patriots
Finished
۰۹:۳۰
West Adelaide
۲
۱
Sturt Lions
Finished
۰۹:۰۰
Western Strikers SC
۲
۳
Adelaide Cobras
Finished
۰۹:۰۰
Fulham United FC
۳
۰
Adelaide Victory
Finished
۰۹:۰۰
Australia
Capital Territory U23
Monaro Panthers U23
۰
۱
Yoogali SC U23
Finished
۰۹:۰۰
Canberra Olympic U23
۰
۴
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۶:۰۰
Australia
NSW Premier League 2
Hakoah Sydney City East
۴
۰
Nepean FC
Finished
۱۰:۰۰
Central Coast United
۶
۰
Camden Tigers SC
Finished
۱۰:۳۰
Hawkesbury City SC
۱
۳
Western Rage FC
Finished
۱۱:۰۰
SD Raiders FC
۵
۰
Blacktown Spartans
Finished
۱۲:۳۰
Sydney University SFC
۱
۲
Parramatta FC
Finished
۱۰:۳۰
Dunbar Rovers FC
۳
۱
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۲:۳۰
Northern Tigers
۴
۲
Inter Lions FC
Finished
۱۲:۰۰
Canterbury Bankstown FC
۰
۲
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Gladesville Ryde Magic
۱
۴
Fraser Park
Finished
۱۱:۰۰
Rydalmere Lions
۱
۱
Bankstown City Lions
Finished
۱۰:۳۰
Bulls FC Academy
۲
۱
Bonnyrigg White Eagles
Finished
۱۲:۳۰
South Coast Flame FC
۰
۵
Mounties Wanderers
Finished
۱۲:۳۰
Macarthur Rams
۲
۴
UNSW FC
Finished
۱۲:۳۰
Hurstville ZFC
۳
۱
Prospect United FC
Finished
۱۲:۳۰
Canada
Premier League
Vancouver Langley FC
۰
۳
Atletico Ottawa
Finished
۰۵:۳۰
Vietnam
Women National Championship
Ha Noi (W)
۰
۰
Phong Phu Ha Nam (W)
Finished
۱۳:۰۰
Than Khoang San Viet Nam (W)
۲
۰
Ha Noi II (W)
Finished
۱۳:۰۰
Finland
Ykkosliiga
FC TPS Turku
-
-
SalPa Salo
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SJK Akatemia
-
-
PK-35 Helsinki
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Australia
Victoria State League 1
Malvern City
۲
۰
Old Scotch
Finished
۰۸:۳۰
Brandon Park
۱
۲
Eltham Redbacks
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Victoria Premier League 2
Nunawading City
۳
۴
Essendon Royals
Finished
۱۱:۰۰
FC Melbourne Serbia
۴
۰
Box Hill United
Finished
۱۱:۴۵
Boroondara Carey Eagles
۶
۲
Beaumaris
Finished
۰۸:۳۰
Doveton
۰
۰
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Northern Territory Darwin Premier League
Darwin Olympic
۶
۱
Port Darwin FC
Finished
۱۰:۰۰
Mindil Aces
۲
۲
Casuarina FC
inprogress
۱۴:۰۰
Australia
Queensland Premier League U23
Brisbane Strikers U23
۵
۱
Mitchelton U23
Finished
۰۹:۱۵
Ipswich FC U23
۳
۳
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۰۹:۱۵
Capalaba U23
۳
۳
Broadbeach United U23
Finished
۰۹:۳۰
Australia
Tasmania Championship
Taroona
۹
۱
Glenorchy Knights Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Macao
Elite League
CDF Benfica
۱
۰
Cheng Fung
inprogress
۱۴:۳۰
Australia
South Australia Premier League Women Reserves
Adelaide Comets Reserves (W)
۷
۰
West Adelaide Reserves (W)
Finished
۰۸:۳۰
Estonia
Meistriliiga
Parnu JK Vaprus
۰
۰
JK Nomme United
inprogress
۱۵:۰۰
JK Trans Narva
-
-
JK Nomme Kalju
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Kazakhstan
Premier League
FC Shakhter Karagandy
-
-
Zhetysu Taldykorgan
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Kaisar Kyzylorda
-
-
Elimai FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Uruguay
Primera Division
Rampla Juniors
-
-
Liverpool FC Montevideo
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Deportivo Maldonado
۱
۱
Racing Club de Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
Danubio
-
-
Club Nacional de Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Copa do Brasil
EC Juventude
-
-
Internacional RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Chile
Copa Chile
Union Espanola
-
-
Magallanes
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Cobreloa Calama
۰
۲
Deportes Iquique
Finished
۰۳:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
HJS Akatemia
-
-
Tampere United
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SexyPoxyt
-
-
Inter Turku II
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Russia
FNL
Arsenal Tula
-
-
FK Chernomorets Novorossiysk
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Norway
2. Division Avd. 1
Lysekloster
-
-
Oern-Horten
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Notodden FK
-
-
FK Arendal
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Kvik Halden FK
-
-
Flekkeroy IL
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Finland
Kolmonen
Saaripotku
۲
۰
KPV Akatemia
inprogress
۱۴:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1 U23
Caroline Springs George Cross U23
۰
۴
Preston Lions U23
Finished
۰۸:۴۵
Langwarrin U23
۲
۳
Bulleen Lions U23
Finished
۰۶:۰۰
Eastern Lions U23
۳
۱
Kingston City U23
Finished
۰۶:۰۰
North Geelong U23
۰
۰
Bentleigh Greens U23
Finished
۰۶:۱۵
Estonia
Esiliiga B
Tallinna JK Legion
-
-
JK Tulevik Viljandi
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
FC Kuressaare II
-
-
Johvi FC Phoenix
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Norway
3. Division avd. 1
Floro SK
-
-
Loddefjord
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Brazil
Carioca U20
Flamengo RJ U20
-
-
Botafogo RJ U20
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Nova Iguacu U20
-
-
Boavista RJ U20
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Fluminense RJ U20
-
-
Atletica Portuguesa RJ U20
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Vasco da Gama U20
-
-
Bangu U20
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Volta Redonda U20
-
-
Madureira RJ U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Iceland
3. Deild
FC Arbaer
-
-
Vaengir Jupiters
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Kari Akranes
-
-
Vidir Gardur
inprogress
۱۷:۳۰
Germany
Landespokal
DJK Don Bosco Bamberg
-
-
TSV Abtswind
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko A
Lahden Reipas
-
-
Pepo Lappeenranta
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Myllykosken Pallo -47
-
-
Atlantis H II
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Argentina
Primera Nacional
Chacarita Juniors
-
-
Quilmes Atletico Club
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۰
Deportivo Moron
-
-
CA Chaco For Ever
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
CA All Boys
-
-
Club Atletico Alvarado
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Gimnasia Mendoza
-
-
Atletico de Rafaela
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brown de Adrogue
-
-
Almagro
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA Estudiantes Caseros
-
-
Talleres Remedios Escalada
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Temperley
-
-
CA Defensores de Belgrano
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Uruguay
Segunda Division
Plaza Colonia
-
-
Juventud Piedras
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Uruguay Montevideo
-
-
Sud America
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Club Oriental
-
-
Cerrito CS
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ireland
National League Women
Cork City (W)
-
-
Bohemians Dublin (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۵
Brazil
Carioca 2
AD Cabofriense
-
-
Duque de Caxias
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Marica RJ
-
-
Resende FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Olaria AC
-
-
CEAC Araruama RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
FC Petropolis Goncalense
-
-
Artsul Futebol Clube
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Argentina
Torneo Federal A
Independiente Chivilcoy
-
-
9 de Julio Rafaela
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Brazil
Copa Paulista
Capivariano SP
-
-
Red Bull Bragantino II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
EC Sao Bernardo
-
-
Oeste Itapolis
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Uniao Sao Joao
-
-
Rio Claro SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Comercial SP
-
-
Monte Azul SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Uniao Suzano Ac Sp
-
-
Juventus SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Primavera SP
-
-
EC Sao Bento
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
AD São Caetano do Sul
-
-
Portuguesa Desportos
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
GD Saocarlense
-
-
EC XV de Novembro (Piracicaba)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Gremio Prudente
-
-
Atletico Votuporanguense SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Scotland
League Cup
Spartans FC
-
-
Dunfermline
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Dumbarton
-
-
East Kilbride
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Stirling Albion
-
-
Raith Rovers
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Brechin City
-
-
St. Johnstone
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Falkirk FC
-
-
Dundee United FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Annan Athletic
-
-
Inverness Caledonian Thistle
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Stranraer
-
-
Ross County
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Elgin City
-
-
Hibernian FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
East Fife
-
-
Greenock Morton
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Motherwell
-
-
FC Edinburgh
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Peterhead
-
-
Queen's Park
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Stenhousemuir
-
-
Buckie Thistle
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Partick Thistle
-
-
Montrose
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Forfar Athletic
-
-
FC Livingston
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Bonnyrigg Rose
-
-
Dundee FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Queen of the South
-
-
Aberdeen FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Ireland
U20 League
Derry City U20
-
-
Finn Harps U20
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Cork City U20
-
-
Shamrock Rovers U20
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 3
Mjoendalen 2
-
-
Oppsal
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Sarpsborg 08 2
-
-
Ullern
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Brazil
Serie C
Botafogo PB
-
-
AD Confianca SE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Athletic Club MG
-
-
Londrina EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Chile
Primera B
Deportes Temuco
-
-
San Marcos de Arica
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Goiano 2
Associacao Esportiva Evangelica
-
-
Inhumas Esporte Clube
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Brazil
Brasileiro U20
Gremio RS U20
-
-
Corinthians U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Cearense U20
Floresta EC U20
-
-
Itarema U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
World
Friendly Club Matches Women
BTS Rekord Bielsko-Biala (W)
-
-
Skra Czstochowa (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko C
Kuopion Elo 1919
-
-
TP 47 Tornio
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Iceland
1. Deild Women
Grotta (W)
-
-
IA Akranes (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Contagem U20
-
-
Ipatinga FC U20
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Brazil
Alagoano U20
CS Alagoano U20
-
-
Independente Atalaia U20
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
CRB U20
-
-
Grota do Facao U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Belarus
Cup
FC Lida
-
-
FC Vitebsk
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Ethiopia
Premier League Women
Lideta Sub City (W)
۲
۰
Adama Ketema (W)
inprogress
۱۴:۳۰
India
Calcutta Premier Division
Mohun Bagan Super Giant
۱
۲
SC East Bengal II
Finished
۱۳:۱۵
Philippines
PFL
Manila Montet
۲
۸
Manila Digger FC
Finished
۱۰:۳۰
Maharlika
۲
۹
United City FC
Finished
۱۳:۱۵
Kaya FC
-
-
Loyola FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Brazil
Copa Espirito Santo
Desportivo Ferroviaria
-
-
Porto Vitoria
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰